Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Хто з нас у дитинстві не мріяв зазирнути у чарівний морський світ? Кожного малюка приваблюють дивовижні мешканці морів, зачаровує їхнє життя. Саме тому 20 вересня, до Всесвітнього дня моря, для найменших читачів бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей розгорнуто виставку «Знаєш, хто в морі живе?».

DSC07797 (2)
 


Кожен відвідувач відділу обслуговування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку тепер може «зазирнути в голубі очі планети», дізнатися про дно океану, розглянути корали та морські рептилії, познайомитися з мешканцями океанських безоднь, довідатися про скарби, які ростуть у морі, а головне усвідомити важливе значення моря для людини.
Малеча із цікавістю бере до рук книжки з виставки. Одні із задоволенням читають, а дехто просто гортає, благаючи дорослого, який із ним прийшов, узяти вподобану книжечку додому.
Радіють працівники бібліотеки, що діти змалечку тягнуться до пізнання нового, розширюючи свій кругозір та збагачуючи дитячий інтелект.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: