vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

Хто з нас у дитинстві не мріяв зазирнути у чарівний морський світ? Кожного малюка приваблюють дивовижні мешканці морів, зачаровує їхнє життя. Саме тому 20 вересня, до Всесвітнього дня моря, для найменших читачів бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей розгорнуто виставку «Знаєш, хто в морі живе?».

DSC07797 (2)
 


Кожен відвідувач відділу обслуговування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку тепер може «зазирнути в голубі очі планети», дізнатися про дно океану, розглянути корали та морські рептилії, познайомитися з мешканцями океанських безоднь, довідатися про скарби, які ростуть у морі, а головне усвідомити важливе значення моря для людини.
Малеча із цікавістю бере до рук книжки з виставки. Одні із задоволенням читають, а дехто просто гортає, благаючи дорослого, який із ним прийшов, узяти вподобану книжечку додому.
Радіють працівники бібліотеки, що діти змалечку тягнуться до пізнання нового, розширюючи свій кругозір та збагачуючи дитячий інтелект.