Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

20 вересня в центральну районну бібліотеку імені Івана Франка завітали діти старшої групи ДНЗ № 88 – учасники проекту «Привела доріжка від садка до книжки».

IMG_2908
 


Бібліотекар Софія Лунейко ознайомила діток з творчістю Івана Франка – видатного прозаїка, поета, драматурга, публіциста та вченого. Справжнім казковим відкриттям «Рудий, Хвостатий і дуже хитрий» для дітей стала казка «Лис Микита», яку вони з захопленням прослухали та жваво обговорили. Лис Микита та його пригоди настільки захопили малят, що вони виявили бажання намалювати ілюстрації до казки. Цікавим доповненням зустрічі став книжковий перегляд «Франкова скарбничка казок», яку діти розглядали з неабияким інтересом та мали змогу познайомитись з іншими казками письменника. Діти розширили свій кругозір та корисно провели свій час в бібліотеці. Дошкільнята виявили бажання стати постійними читачами бібліотеки.