Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

19 вересня в бібліотеці імені С. Айні відбувся конкурс есеїв та малюнків до Міжнародного дня миру за участю учнів 4-б класу ЗНЗ № 199 та історика, письменника, художника Анатолія Горового. Захід розпочали хвилиною мовчання – вшануванням пам’яті загиблих захисників України.

 

width="484"

 


Яким би не було б наше сьогодні,
мир – це наше майбутнє
Віктор Гюго
Цим висловом відомого письменника Тетяна Іванчук продовжила тему миру і познайомила з бібліотечною новинкою – ілюстрованим дитячим виданням, присвяченим захисникам української землі, активним учасникам АТО «Наш захисник. Ми хочемо жити в мирі».
На шкільному асфальті малеча малює мир:
Жовто-сині знамена і квіти для тата-солдата…
Тетяна Іванчук прочитала свої поезії про війну і мир, а Анатолій Горовий поділився спогадами про своє післявоєнне дитинство і розповів про своїх колишніх учнів, які зараз захищають Україну. Юні читачі зачитали перед аудиторією власні есеї про мир і представили свої малюнки. За оцінкою журі переможцями стали: в конкурсі есеїв – Медведєва Марія,
Бахріні Ферес Еддін та Шаповал Єлизавета; в конкурсі малюнків – Оборська Анастасія, Шубіна Марія та Медведєва Марія. Переможці отримали в подарунок книги, а всі учасники отримали значки з зображенням метеликів як символу миру. Віриться, що мрії наших маленьких українців про мир обов’язково здійсняться!
Нехай сини вертають із доріг,
Уже давно їх зачекались вдома.
Бо наш козацький український рід
Ніколи не здолати і нікому!
Тетяна Іванчук