vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Воістину, якщо людина талановита, то вона талановита в усьому. Анатолію Горовому Бог відміряв талантів цілу пригорщу – тільки встигай реалізовуй. Він уже відбувся як письменник, поет, філософ, драматург, майстер живопису. І в якій би іпостасі не виступав, відшукує власний стиль в творчості. 15 вересня відбулася презентація виставки живопису «Відлуння поезії Анатолія Горового» в бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні. Гостями події були учні 8-го класу ЗНЗ № 199, друзі та поціновувачі таланту майстра.

width="620"
 


Листя падає під ноги,
Наче знак перестороги,
Наче вісник неминучої зими
Власним віршем , співзвучним одному з полотен «Очікування» Анатолія Горового, поетеса Тетяна Іванчук відкрила виставку живопису. Своїми враженнями від виставки, а також розповідями про талановитого автора поділилися народний художник України Валерій Франчук, художник Цезарій Ганушкевич, перший вчитель Борис Плахтій, колеги-письменники з Українського клубу та Літературного форуму: Роман Кухарук, Юрій Титарів, Микола Миколаєнко, Світлана Макаревська, Олександра Мазіна, Олександр Курись.
Втілений в кольорах та образах, чудовий живопис Анатолія Горового буде ще протягом місяця прикрашати інтер’єр бібліотеки.
Запрошуємо на перегляд!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: