Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Воістину, якщо людина талановита, то вона талановита в усьому. Анатолію Горовому Бог відміряв талантів цілу пригорщу – тільки встигай реалізовуй. Він уже відбувся як письменник, поет, філософ, драматург, майстер живопису. І в якій би іпостасі не виступав, відшукує власний стиль в творчості. 15 вересня відбулася презентація виставки живопису «Відлуння поезії Анатолія Горового» в бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні. Гостями події були учні 8-го класу ЗНЗ № 199, друзі та поціновувачі таланту майстра.

width="620"
 


Листя падає під ноги,
Наче знак перестороги,
Наче вісник неминучої зими
Власним віршем , співзвучним одному з полотен «Очікування» Анатолія Горового, поетеса Тетяна Іванчук відкрила виставку живопису. Своїми враженнями від виставки, а також розповідями про талановитого автора поділилися народний художник України Валерій Франчук, художник Цезарій Ганушкевич, перший вчитель Борис Плахтій, колеги-письменники з Українського клубу та Літературного форуму: Роман Кухарук, Юрій Титарів, Микола Миколаєнко, Світлана Макаревська, Олександра Мазіна, Олександр Курись.
Втілений в кольорах та образах, чудовий живопис Анатолія Горового буде ще протягом місяця прикрашати інтер’єр бібліотеки.
Запрошуємо на перегляд!ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: