Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

У серпні місяці, кожну середу в бібліотеці №11 на хобі-курси «Астрологія» збиралися її шанувальники. Величезною популярністю астрологія зобов’язана, в першу чергу, тому що багато, що вона пророкує, нерідко знаходить своє підтвердження.

3_08_16_002
 


Над нею можна іронізувати, називати лженаукою, шарлатанством, пережитком Середньовіччя, засобом, розрахованим на екзальтованих людей, але факти залишаються фактами. Розмова йшла і про карти Таро, оскільки в них викладена будова Всесвіту. Таро можна назвати мантичною (ворожильною системою) для передбачення подій. Також про езотерику (це майже як релігія, яка по-своєму пояснює непізнане). Позитивом у ній є те, що вона спонукає своїх адептів духовно розвиватися.
По суті все світі, якщо можна так сказати, керується законами астрології. Люди цього просто не помічають. Бувають такі речі, які ніхто не може пояснити. На наших заняттях – все можливо!
Welcome! З 20 вересня хобі-курси продовжать свою роботу. Записуйтесь за телефоном: 443-62-81.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: