Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Головними чинниками народної моралі українців споконвічно були ідеали добра, милосердя, людяності, а також такі категорії як честь, гідність, працелюбність. У бібліотеці імені Андрія Головка відбулась народознавча година “Народна етика і мораль” з циклу народознавчих студій “Як звичай велить”.

width="405"

 


Провів її з учнями 8 класу ЗНЗ №3 Анатолій Горовий – український історик, прозаїк, поет, художник, педагог. Він розповів школярам, що таке етика і український етикет як народний звичай, що зберігався і передавався із покоління в покоління. «Потрібно зберегти ці звичаї і на сьогодняшній день, не допускати їх перекручувань та прищеплювати моральні правила з дитинства», – зауважив гість бібліотеки. Учням дуже сподобалась розмова, вони чекають наступної зустрічі з Анатолієм Васильовичем.
Для школярів була підготовлена книжкова виставка “Україно! Чи ти в лузі не калина…” Бібліографичний огляд “Український народний етикет” провела бібліотекар Світлана Устілко.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: