vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Головними чинниками народної моралі українців споконвічно були ідеали добра, милосердя, людяності, а також такі категорії як честь, гідність, працелюбність. У бібліотеці імені Андрія Головка відбулась народознавча година “Народна етика і мораль” з циклу народознавчих студій “Як звичай велить”.

width="405"

 


Провів її з учнями 8 класу ЗНЗ №3 Анатолій Горовий – український історик, прозаїк, поет, художник, педагог. Він розповів школярам, що таке етика і український етикет як народний звичай, що зберігався і передавався із покоління в покоління. «Потрібно зберегти ці звичаї і на сьогодняшній день, не допускати їх перекручувань та прищеплювати моральні правила з дитинства», – зауважив гість бібліотеки. Учням дуже сподобалась розмова, вони чекають наступної зустрічі з Анатолієм Васильовичем.
Для школярів була підготовлена книжкова виставка “Україно! Чи ти в лузі не калина…” Бібліографичний огляд “Український народний етикет” провела бібліотекар Світлана Устілко.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: