Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Вересень – місяць знань. І розпочати його працівники бібліотеки імені Валі Котика вирішили 6 вересня годиною пізнання “Веселі, розумні, кмітливі, здорові – усі, як один, до школи готові” на галявині скверу, що поряд з бібліотекою, де їх уже очікували діти дошкільного та молодшого шкільного віку та їх батьки.

З зацікавленням вони розглядали книжкову виставку “Дбайливім батькам, допитливим дітям”, де були зібрані книги з серій “Ранній розвиток малюка”, “Для турботливих батьків” та “Академія дошкільного розвитку”, які уважно переглядали батьки. А дітям бібліотекарі запропонували чудово оформлені серії книг “Весела школа”, “Усе про все” та “Дитяча кольорова енциклопедія”, доповнюючи перегляди розповіддю про фонд бібліотеки, який допоможе готуватися до школи та відмінно вчитися. Завершилося свято знань побажаннями батьків зробити такі зустрічі постійними.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: