Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

4 вересня 2016 року після літнього відпочинку у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова зібралися члени краєзнавчого клубу «Кияни», щоб разом сплітати величний вінок любові до рідного Києва.

Тетяна Шевчук подарувала присутнім яскравий пісенний букет. А іменинник Вадим Ляшенко отримав теплі привітання від усіх членів клубу. Голова клубу Віталій Баканов розповів про відомчу частину забудови житлового масиву Вітряні Гори, джерелами фінансування більшості якої в 1950-х роках були вже нині неіснуючі заводи і фабрики Куренівки. Цікавим доповненням були виступи Юрія Сімонова та Шауката Самітова. Щедрим подарунком для бібліотеки від Віталія Баканова була книга «Благодать Божия», яка проникливо закликає зберігати мир в серцях і душах. Викликало захоплення повідомлення Вадима Ляшенко про Київ періоду окупації 1941–1943 рр. та представлені раритетні благодійні лотерейні білети 1943 року. Юрій Сімонов зачитав своє гумористичне оповідання «Шенгенська зона» про поїздку юних киян до Польщі. Олена Муравйова підготувала доповідь про київського археолога-аматора Кіндрата Лохвицького – «відкривача» історії Золотих Воріт, чия особиста колекція стала першоосновою Університетського музею. А ще, цікавий той факт, що Лохвицький проживав на Подолі.
Шаукат Самітов розповів про Івана Фундуклея, завдяки якому Андріївський узвіз уперше був вкритий бруківкою. Євген Рейцен презентував нову збірку «Скіфія 2016. Літо», де вміщені його вірші та подарував її бібліотеці, і зачитав свій вірш пам’яті Володимира Висоцького. Також він розповів про свою поїздку до Сербії.
Член клубу бард Борис Кесельман знову порадував клубівців новими піснями, зокрема «Песня о клубе «Кияни», «Песня о Подоле» та інші. Наприкінці засідання за чашкою чаю члени клубу знову насолоджувалися неповторністю барв пісень Тетяни Шевчук.
Це ми – «Кияни»! Допитливі. Мудрі. Талановиті.
Наступне засідання відбудеться 18 вересня об 12.00. Приєднуйтесь!ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: