Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

1 вересня веде дітей до школи. Та хіба може бути подорож у Країну Знань без книги? Саме тому учні 4-Г класу ЗНЗ № 3 свій новий навчальний рік розпочали у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей уроком «Мальва і калина – це моя Україна».

DSC07762
 


Бібліотекар Ольга Найдич провела школярів цікавими історико- географічними стежками рідної батьківщини. Четвертокласники продекламували вірші про Україну, її символи та сучасне життя. Бібліотекар запросила дітей розгадати тематичний кросворд. Це було цікаве пізнавальне завдання. Четвертокласники із задоволенням поринули в історичне минуле нашої батьківщини та збагатили свої географічні знання, усвідомили чим багата наша держава і по праву ким може пишатися.
Бібліотекар Ніна Демидова запропонувала школярам виготовити бібліопанно країни із українських символів. Діти із задоволенням взялися до роботи. І хлопчики, і дівчатка вирізали мальви, калину, волошки і охайно розміщували їх на підготовленій мапі. Вийшла прекрасна квіткова карта України. Кожен четвертокласник із гордістю дивився на «свої» квіти, які «сплели» неймовірної краси карту і пишався своєю роботою.
Бібліотекарі провели огляд енциклопединої, історико-географічної та культурно-етнографічної літератури про Україну і запропонували кожному більш детально познайомитися із представленими книжками.
На завершення чарівного бібліотечного уроку учні 4-Г класу сфотографувалися біля квіткової карти України і чесно зізнавлися, що цей урок їм дуже сподобався і запам`ятається надовго.
Школярики, прощаючись із бібліотекарями, пообіцяли неодмінно зайти завтра, аби погортати цікаві книжки про Україну. Чекатимемо вас у новому навчальному році і нехай він буде для кожного із вас цікавим, пізнавальним, легким і веселим!