vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

1 вересня веде дітей до школи. Та хіба може бути подорож у Країну Знань без книги? Саме тому учні 4-Г класу ЗНЗ № 3 свій новий навчальний рік розпочали у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей уроком «Мальва і калина – це моя Україна».

DSC07762
 


Бібліотекар Ольга Найдич провела школярів цікавими історико- географічними стежками рідної батьківщини. Четвертокласники продекламували вірші про Україну, її символи та сучасне життя. Бібліотекар запросила дітей розгадати тематичний кросворд. Це було цікаве пізнавальне завдання. Четвертокласники із задоволенням поринули в історичне минуле нашої батьківщини та збагатили свої географічні знання, усвідомили чим багата наша держава і по праву ким може пишатися.
Бібліотекар Ніна Демидова запропонувала школярам виготовити бібліопанно країни із українських символів. Діти із задоволенням взялися до роботи. І хлопчики, і дівчатка вирізали мальви, калину, волошки і охайно розміщували їх на підготовленій мапі. Вийшла прекрасна квіткова карта України. Кожен четвертокласник із гордістю дивився на «свої» квіти, які «сплели» неймовірної краси карту і пишався своєю роботою.
Бібліотекарі провели огляд енциклопединої, історико-географічної та культурно-етнографічної літератури про Україну і запропонували кожному більш детально познайомитися із представленими книжками.
На завершення чарівного бібліотечного уроку учні 4-Г класу сфотографувалися біля квіткової карти України і чесно зізнавлися, що цей урок їм дуже сподобався і запам`ятається надовго.
Школярики, прощаючись із бібліотекарями, пообіцяли неодмінно зайти завтра, аби погортати цікаві книжки про Україну. Чекатимемо вас у новому навчальному році і нехай він буде для кожного із вас цікавим, пізнавальним, легким і веселим!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: