vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Щороку 1 вересня найбільше хвилюються першокласники та їхні батьки, адже ставши школярем, у дитини з`являються нові обов`язки, змінюється вид діяльності, починає формуватися відповідальність. Тож, аби знизити рівень хвилювання як дітей, так і дорослих, у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей оформлено стелаж «Я іду у перший клас завтра зранку перший раз».

<

DSC07656
 


Діти з цікавістю гортають різноманітні Абетки, Букварі, енциклопедичні цікавинки для дошкільнят: «Скоро до школи», «Перший раз у перший клас», «Дванадцять місяців», «Читай-місто», «Сходинки», «У нас сьогодні свято», «Стихи к праздникам» та дитячі журнали «Барвінок», «Малятко», « Жирафа Рафа». Веселу жвавість викликауть у майбутніх першокласників різноманітні головоломки, ребуси, загадки, шаради та кросворди, які вміщено у цих журналах. І у малечі відходить страх завтрашнього дня, а з`являється цікавість – а що ж буде завтра?
Для батьків та педагогів на стелажі представлена психолого- педагогічна література, яка допоможе дорослим зрозуміти що робити, аби малеча швидше адаптувалася до школи, спонукала розвитку моторики дрібних м`язів кисті ніжної дитячої руки, практичні поради з розвитку уваги, пам`яті, логічного мислення та творчих здібностей.
Впевнені, що представлена література для багатьох батьків та педагогів буде актуальною упродовж усього навчального року. Бібліотекарі з радістю запропонують її усім, аби сьогоднішні першачки легко та цікаво крокували чарівною Країною Знань.
У добру путь вам, ДІТИ!!!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: