Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Щороку 1 вересня найбільше хвилюються першокласники та їхні батьки, адже ставши школярем, у дитини з`являються нові обов`язки, змінюється вид діяльності, починає формуватися відповідальність. Тож, аби знизити рівень хвилювання як дітей, так і дорослих, у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей оформлено стелаж «Я іду у перший клас завтра зранку перший раз».

<

DSC07656
 


Діти з цікавістю гортають різноманітні Абетки, Букварі, енциклопедичні цікавинки для дошкільнят: «Скоро до школи», «Перший раз у перший клас», «Дванадцять місяців», «Читай-місто», «Сходинки», «У нас сьогодні свято», «Стихи к праздникам» та дитячі журнали «Барвінок», «Малятко», « Жирафа Рафа». Веселу жвавість викликауть у майбутніх першокласників різноманітні головоломки, ребуси, загадки, шаради та кросворди, які вміщено у цих журналах. І у малечі відходить страх завтрашнього дня, а з`являється цікавість – а що ж буде завтра?
Для батьків та педагогів на стелажі представлена психолого- педагогічна література, яка допоможе дорослим зрозуміти що робити, аби малеча швидше адаптувалася до школи, спонукала розвитку моторики дрібних м`язів кисті ніжної дитячої руки, практичні поради з розвитку уваги, пам`яті, логічного мислення та творчих здібностей.
Впевнені, що представлена література для багатьох батьків та педагогів буде актуальною упродовж усього навчального року. Бібліотекарі з радістю запропонують її усім, аби сьогоднішні першачки легко та цікаво крокували чарівною Країною Знань.
У добру путь вам, ДІТИ!!!