vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

До 160-річчя з дня народження І. Франка бібліотека ім. А. Головка оформила виставку-персоналію «Великий син великого народу», на якій представлено творчий і життєвий шлях письменника

І. Я. Франко – слава і гордість української і світової літератури. Багатогранна постать генія українського народу. Його перу належать прозові та поетичні твори, переклади з багатьох літератур світу. Він працював як учений-теоретик та історик літератури, як фольклорист і мистецтвознавець, як мовознавець, літературний критик і публіцист. І. Я Франко щиро любив рідну землю. Україна, її природа та люди живуть у його віршах, повістях, оповіданнях.

До 160-річчя з дня народження І. Франка бібліотека ім. А. Головка оформила виставку-персоналію «Великий син великого народу», на якій представлено творчий і життєвий шлях письменника. В повсякденній роботі бібліотека пропагує твори І. Франка та літературу про його життя і діяльність.

 


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: