Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

До 160-річчя з дня народження І. Франка бібліотека ім. А. Головка оформила виставку-персоналію «Великий син великого народу», на якій представлено творчий і життєвий шлях письменника

І. Я. Франко – слава і гордість української і світової літератури. Багатогранна постать генія українського народу. Його перу належать прозові та поетичні твори, переклади з багатьох літератур світу. Він працював як учений-теоретик та історик літератури, як фольклорист і мистецтвознавець, як мовознавець, літературний критик і публіцист. І. Я Франко щиро любив рідну землю. Україна, її природа та люди живуть у його віршах, повістях, оповіданнях.

До 160-річчя з дня народження І. Франка бібліотека ім. А. Головка оформила виставку-персоналію «Великий син великого народу», на якій представлено творчий і життєвий шлях письменника. В повсякденній роботі бібліотека пропагує твори І. Франка та літературу про його життя і діяльність.

 ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: