vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Сашко Пономаренко у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні є завсідником. Він завжди знаходить собі заняття до душі.

Фото0224
 

Хлопчик любить читати, малювати, розширює свої знання за допомогою Інтернету, пізнаючи щось нове із світу цікавого про тварин, рослин і звичайно, як усі діти, – любить грати у комп’ютерні ігри.
Декілька разів у бібліотеці були персональні виставки малюнків хлопчика. Сьогодні Сашко подорослішав, закінчивши початкову школу, то ж інтереси його розширилися. Він полюбляє робити щось своїми руками і навчився плести гачком, спробував себе у шитті і це йому сподобалося.
Саме тому Сашко звернувся до бібліотекаря Ганни Моториної із проханням навчити шити подушечку для голок.
Ганна Прохорівна із задоволенням провела майстер-класи, під час яких хлопчик дізнався як зробити викрійку, змітати виріб, виконати рівну стрічку та закріп на машинці і правильно користуватися швейною машиною.
«Люблю робити подарунки» – каже Сашко, тримаючи в руках подушечку для голок, пошиту власноруч. Хочеться зазначити, що подушечка у хлопчика вийшла з елементами печворку. Відразу зрозуміло, що творча натура проявляється в усьому. То ж побажаємо Сашкові Пономаренку активно пізнавати світ, розширювати свої знання, удосконалювати вміння та навички, продовжувати опановувати різноманітні мистецькі техніки і, звичайно, творчої наснаги.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: