Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Сашко Пономаренко у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні є завсідником. Він завжди знаходить собі заняття до душі.

Фото0224
 

Хлопчик любить читати, малювати, розширює свої знання за допомогою Інтернету, пізнаючи щось нове із світу цікавого про тварин, рослин і звичайно, як усі діти, – любить грати у комп’ютерні ігри.
Декілька разів у бібліотеці були персональні виставки малюнків хлопчика. Сьогодні Сашко подорослішав, закінчивши початкову школу, то ж інтереси його розширилися. Він полюбляє робити щось своїми руками і навчився плести гачком, спробував себе у шитті і це йому сподобалося.
Саме тому Сашко звернувся до бібліотекаря Ганни Моториної із проханням навчити шити подушечку для голок.
Ганна Прохорівна із задоволенням провела майстер-класи, під час яких хлопчик дізнався як зробити викрійку, змітати виріб, виконати рівну стрічку та закріп на машинці і правильно користуватися швейною машиною.
«Люблю робити подарунки» – каже Сашко, тримаючи в руках подушечку для голок, пошиту власноруч. Хочеться зазначити, що подушечка у хлопчика вийшла з елементами печворку. Відразу зрозуміло, що творча натура проявляється в усьому. То ж побажаємо Сашкові Пономаренку активно пізнавати світ, розширювати свої знання, удосконалювати вміння та навички, продовжувати опановувати різноманітні мистецькі техніки і, звичайно, творчої наснаги.