Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

2 серпня бібліотека №11 спільно з Подільським центром зайнятості провела круглий стіл: «Соціальна гарантія від Держави» із представниками Київського міського фонду соціального захисту інвалідів, соціальними партнерами і особами з особливими потребами – інвалідів, сімей з дітьми-інвалідами, сімей інвалідів.

фонд_инвалидов_019 r


Представник Київського міського відділення Фонду соціального захисту інвалідів Світлана Петруньок проінформувала присутніх про те, що Фонд завжди готовий допомогти особам з інвалідністю пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію і надати фінансову допомогу особам з інвалідністю для здобуття освіти в будь якому учбовому закладі столиці. Не має обмежень щодо групи інвалідності, віку або вартості навчання. Представник Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Олександр Бондарук розповів про напрямки навчання, факультети і спеціальності та про умови вступу у цей вищи навчальний заклад.