vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

2 серпня бібліотека №11 спільно з Подільським центром зайнятості провела круглий стіл: «Соціальна гарантія від Держави» із представниками Київського міського фонду соціального захисту інвалідів, соціальними партнерами і особами з особливими потребами – інвалідів, сімей з дітьми-інвалідами, сімей інвалідів.

фонд_инвалидов_019 r


Представник Київського міського відділення Фонду соціального захисту інвалідів Світлана Петруньок проінформувала присутніх про те, що Фонд завжди готовий допомогти особам з інвалідністю пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію і надати фінансову допомогу особам з інвалідністю для здобуття освіти в будь якому учбовому закладі столиці. Не має обмежень щодо групи інвалідності, віку або вартості навчання. Представник Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Олександр Бондарук розповів про напрямки навчання, факультети і спеціальності та про умови вступу у цей вищи навчальний заклад.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: