Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Круз, М. де ла. Наследие ван Аленов: роман/ Мелисса де ла Круз; пер. с англ. О. Степашкиной. – Москва: Эксмо; Санкт-Петербург: Домино, 2010. – 441 с.

де ла круз наследие

Все своє життя Лоуренс ван Ален присвятив тому, щоб Князь темряви Люцифер, ув’язнений в підземному світі, не зміг повернутися на землю. Праця його була не закінчена. Лоуренс залишив цей світ назавжди. І хоча після повстання Люцифера шлях в рай виявився закритий для нього навіки, він знає, що десь під землею існують сім шляхів мертвих, за яким можна вибратися на свободу. Ключі від брами, що перегороджують кожен з цих шляхів, зберігають придворні, імена яких є велика таємниця. Але Князь темряви з допомогою підкупу та підступності дізнається їх таємні імена. Тепер у що б то не стало потрібно попередити сімох придворних, що над світом нависла загроза диявольської навали, і це відповідальне завдання лягає на плечі Шайлер, онуки і спадкоємиці справи Лоуренса ван Алена.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: