vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Круз, М. де ла. Наследие ван Аленов: роман/ Мелисса де ла Круз; пер. с англ. О. Степашкиной. – Москва: Эксмо; Санкт-Петербург: Домино, 2010. – 441 с.

де ла круз наследие

Все своє життя Лоуренс ван Ален присвятив тому, щоб Князь темряви Люцифер, ув’язнений в підземному світі, не зміг повернутися на землю. Праця його була не закінчена. Лоуренс залишив цей світ назавжди. І хоча після повстання Люцифера шлях в рай виявився закритий для нього навіки, він знає, що десь під землею існують сім шляхів мертвих, за яким можна вибратися на свободу. Ключі від брами, що перегороджують кожен з цих шляхів, зберігають придворні, імена яких є велика таємниця. Але Князь темряви з допомогою підкупу та підступності дізнається їх таємні імена. Тепер у що б то не стало потрібно попередити сімох придворних, що над світом нависла загроза диявольської навали, і це відповідальне завдання лягає на плечі Шайлер, онуки і спадкоємиці справи Лоуренса ван Алена.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: