vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

«Казка має ювілей!», – так скаже кожен учасник третьої зустрічі «Казкове літо у бібліотеці», яка пройшла 24 липня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні.

IMG_3505

Цього разу бібліотекар Ольга Соломонюк підготувала цікаву розповідь про 135-й день народження казки «Пригоди Пінокіо». Читайлики дізналися, що казка була створена для дитячої газети в Італії, а її автор Карло Лоренц прославився саме завдяки цій чудовій казці. Хоча він писав для дорослих і під псевдонімом Коллоді. Цей псевдонім Карло взяв із назви маленького італійського міста у якому народилася його мама, а зараз там стоїть пам’ятник дерев’яному чоловічку із підписом «Безсмертному Пінокіо – вдячні читачі у віці від чотирьох до сімдесяти років». Казка перевидавалася понад 500 разів та перекладалася 95-ма мовами світу. Серед них є переклад російською мовою Олексія Толстого. Перекладаючи цю казку, Олексій Миколайович захопився пригодами дерев’яного хлопчика й дуже захотів змінити його характер й зробити казку веселою. Так і з’явилася казка «Золотий ключик або неймовірні пригоди Буратіно», яку одразу полюбили діти. Автор ввів нових персонажів й змінив кінцівку казки. Якщо Пінокіо перевиховався і став гарним, слухняним та чемним хлопчиком, то Буратіно після пригод знайшов чарівні двері, а за ними щастя. Під керівництвом Ольги Вікторівни діти прочитали по одній главі з кожної казки. Бібліотекар запропонувала дітям зіставити прочитане. Читайлики знайшли багато розбіжностей, змогли дати оцінку кожному герою, а потім із великим інтересом слухали аудіозапис казки Олексія Толстого з платівки. Тепер діти зможуть розповісти усім, що це зовсім різні казки з різними героями, сюжетами та кінцівками, хоча у кожній із них є головний герой – дерев’яний хлопчик.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: