Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Юнгстедт, М. Невидимый: роман / Мари Юнгстедт; пер. со швед. Ю. Колесовой. – Санкт-Петербург: Азбука, Азбука-Аттикус, 2011. – 285 с.

юнгстедт невидимый

Роман “Невидимий” – літературний дебют Юнгстедт, з якого почалася її гучна слава. Тут читач знайомиться з комісаром поліції Андерсом Кнутасом і тележурналістом Юханом Бергом, героями романів про розслідування злочинів на мальовничому острові Готланд. Вперше доля звела їх при трагічних обставинах: на острові на початку туристичного сезону скоєно звіряче вбивство привабливої тридцяти п’ятирічної жінки. Незабаром вражені жителі Готланда дізнаються про новий злочин, а через трохи ще про один… Кнутас і Берг, кожен своїми методами, намагаються встановити, чи є зв’язок між жорстокими вбивствами жінок і, головне, чи не намітив злочинець нову жертву. Хто він, кому і за що так страшно мстить цей невидимий, але знову і знову нагадує про себе готландский вбивця?.. Перед вами шведський детектив в його кращих проявах.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: