vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Юнгстедт, М. Невидимый: роман / Мари Юнгстедт; пер. со швед. Ю. Колесовой. – Санкт-Петербург: Азбука, Азбука-Аттикус, 2011. – 285 с.

юнгстедт невидимый

Роман “Невидимий” – літературний дебют Юнгстедт, з якого почалася її гучна слава. Тут читач знайомиться з комісаром поліції Андерсом Кнутасом і тележурналістом Юханом Бергом, героями романів про розслідування злочинів на мальовничому острові Готланд. Вперше доля звела їх при трагічних обставинах: на острові на початку туристичного сезону скоєно звіряче вбивство привабливої тридцяти п’ятирічної жінки. Незабаром вражені жителі Готланда дізнаються про новий злочин, а через трохи ще про один… Кнутас і Берг, кожен своїми методами, намагаються встановити, чи є зв’язок між жорстокими вбивствами жінок і, головне, чи не намітив злочинець нову жертву. Хто він, кому і за що так страшно мстить цей невидимий, але знову і знову нагадує про себе готландский вбивця?.. Перед вами шведський детектив в його кращих проявах.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: