vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Пепа, В. І. Перед очима істини/ Вадим Пепа. – Київ: Український пріоритет, 2015. – 414 с.

пепа перед очима

Україна скидає ярмо понад трьохсотлітньої колоніальної залежності. Під постійним гнітом один з найбільших народів Європи явив геніїв і видатних особистостей, яких шанує увесь світ. На зорі XXI ст. н. е. національна свідомість виривається із тенет облудної ідеології гнобителів. Розвінчуються фальшиві міфи, які протягом століть уводять в оману, глушать правду, відвертають очі цілих народів од істини.
Письменник Вадим Пепа, вочевидь, обдарований від природи глибокою генною пам’яттю. Його внутрішньому зору відкриваються приховані таїни, пізнання яких украй необхідне для духовного відродження незалежної Української Держави. Натхненне слово покликане стояти на сторожі духовної сутності українського етносу, який одвічно, «від сотворіння світу», коли вдатися до біблійного визначення, сущий на своїй рідній землі. Вона ні від кого не віднята, не загарбана, а справіку успадковується безперервно від попередніх поколінь наступними. Від з’яви людини на просторах, де дотепер етнічні українські землі, з українським родом невід’ємно, невідривно розвивається його мова. В її неміряних глибинах прихована правда про тисячоліття буття родів, племен, з яких – український народ.