vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Ляшенко, В. А. От Евбаза до Шулявки. Оккупация и послевоенные годы: сборник воспоминаний/ Вадим Ляшенко. – Киев: ПАО “Випол”, 2015. – 460 с.: ил.

ляшенко от евбаза

Книга-спогад «дітей війни», які пережили окупацію Києва і, не менш тривожний, післявоєнний період.Окремі глави присвячені київській злочинності, інвалідам і юродивим. Досить докладно описані Євбаз і Шулявка, життя та побут киян того часу. Це і спогади матері автора Галини Ляшенко і сім’ї Бубнових про період окупації, і глави про повоєнному Києві, і київський слід знаменитої банди «Чорна кішка» і багато іншого. Не дивлячись на те, що неопубліковані раніше спогади чергуються з архівними документами, публікаціями в пресі і авторським аналізом, книга читається дуже легко. У ній відсутня сухість фактів і документів. Ніби переносишся в той час, починаєш відчувати навколишні звуки, запахи, відчуваєш себе в центрі подій.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: