Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Ляшенко, В. А. От Евбаза до Шулявки. Оккупация и послевоенные годы: сборник воспоминаний/ Вадим Ляшенко. – Киев: ПАО “Випол”, 2015. – 460 с.: ил.

ляшенко от евбаза

Книга-спогад «дітей війни», які пережили окупацію Києва і, не менш тривожний, післявоєнний період.Окремі глави присвячені київській злочинності, інвалідам і юродивим. Досить докладно описані Євбаз і Шулявка, життя та побут киян того часу. Це і спогади матері автора Галини Ляшенко і сім’ї Бубнових про період окупації, і глави про повоєнному Києві, і київський слід знаменитої банди «Чорна кішка» і багато іншого. Не дивлячись на те, що неопубліковані раніше спогади чергуються з архівними документами, публікаціями в пресі і авторським аналізом, книга читається дуже легко. У ній відсутня сухість фактів і документів. Ніби переносишся в той час, починаєш відчувати навколишні звуки, запахи, відчуваєш себе в центрі подій.