vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Обслуговування користувачів у публічних бібліотеках  Подільського району на період карантину вихідного дня через коронавірус  Covid-19, здійснюється за таким графіком

За додатковою інформацією звертатися: - телефон: 468-01-10 - електронна адреса:crb_franko@ukr.net

Элтон, Б. Второй Эдем: роман / Бен Элтон; пер. с англ. А. Балджи. – Москва: Иностранка, 2008. – 511 с.

элтон второй эдем

Злий і дотепний сатирик Бен Елтон помістив свій екологічний Армагеддон у не занадто далеке майбутнє, Земля вже доведено до жалюгідного стану: льоди залишилися лише на полюсах, дощі тільки кислотні, океанська вода – рідкий бруд, сонце обпалює до утворення ракових пухлин. Люди намагаються вижити. Скрізь стоять фільтри світла і повітря, застосовуються спеціальні костюми та парасольки й т. п. Однак кінець світу лякає далеко не всіх. Деяким, навпаки, він надзвичайно вигідний, особливо тим, хто виробляє і продає індивідуальні герметичні біосфери під назвою “Едем”, де можна жити безмежно довго, після того як “щури покинуть корабель”. Порятунком планети від запланованого знищення вирішує зайнятися голлівудська суперзірка, агент ФБР і молода красуня терористка. Шоу-бізнес, нічне життя, вбивства і поліцейські розслідування, планетарні інтриги – увесь арсенал сучасних блокбастерів пущений в хід в цьому веселому та захоплюючому романі-попередженні.