Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

11 липня в бібліотеці №11 відбулася година історії «Героїчна оборона Києва 1941 року та її значення», де бібліотекар Тетяна Овчарова розповіла юним читачам про 71-денну оборону Києва.

освобождение_Киева_003

Хоча оборона Києва закінчилася трагічно, вона мала велике політичне і віськово-стратегічне значення. Радянські війська більше ніж на два місяці затримали просування гітлерівців на схід, на Лівобережну Україну і Донбас, що дало можливість евакуювати в тил багато людей, підприємств, цінного майна і виграти час для мобілізації сил. Героїчна оборона Києва значною мірою сприяла зриву планів керівництва фашистської Німеччини на швидке захоплення Москви і «блискавичне» завершення війни. Наприкінці заходу Тетяна Петрівна презентувала читачам тематичний перегляд літератури, присвячений 75-річчю героїчної оборони Києва: «Оборона Києва 1941 року: трагедія армії Південно-Західного фронту».