Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

У рамках києвознавчого проекту «Сторінки Києва гортаю, Поділ свій рідний я вивчаю» бібліотека ім. О. Грибоєдова спільно з бібліотекою ім. В. Некрасова провели екскурсію «Колоритні дворики Подолу». Екскурсоводом була бібліограф бібліотеки ім. О. Грибоєдова Кононюк Дарина, а на екскурсії їй активно допомагали поважні гості заходу, києвознавці Євген Леонідович Маковський та Борис Геннадійович Стругацький.


новый коллаж2


Їх доповнення збагатили багаж знань усіх присутніх та спонукали до більш детального вивчення нашого міста. Бібліопрогулянка почалась від бібліотеки ім. В. Некрасова (вул. Волоська), проходила через колоритні дворики і старі вулички та закінчилась на Контрактовій площі. Під час заходу екскурсанти мали змогу відчути дух та колорит цієї місцевості, почули легенди, наочно оцінили затишок та унікальність старих дворів, побачили будинки, що вціліли під час великої пожежі 1811 року та відвідали найстаріший житловий будинок на Подолі за адресою Контрактова пл., 7. Відрадно, що до проекту приєднуються все нові і нові читачі бібліотек Подільського району та з нетерпінням чекають на нові бібліомандрівки містом! Далі буде…ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: