Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

75 років тому, 22 червня 1941 року, на світанку німецькі війська віроломно, без попередження напали на Радянський Союз. Почалася німецько-радянська війна проти агресора, небувала в історії за своїми масштабами та жорстокістю битва радянського народу проти гітлерівського фашизму. У цій війні вирішувалася доля всієї Європи.


новый коллаж2


22 червня в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, в бібліотеці імені Валі Котика годину пам’яті «Не стерти з пам’яті той спомин про війну» провела вчитель-методист вищої категорії, член журі конкурсу «Вчитель року» Приходько Тамара Павлівна.
Вихованці табору денного перебування «Веселка», учні 3 – 6 класів шкіл Подолу, почули розповідь про героїчну оборону Києва, Севастополя, Одеси, про загибель тисяч безіменних героїв і героїв, імена яких знає кожен українець: це і поетеса Олена Теліга, яка прийняла страшну смерть у Бабиному Яру, і Олег Ольжич, закатований гітлерівцями на території концентраційного табору Заксенгаузен.
Завідувачка бібліотеки Людмила Іванівна Бабіна, доповнюючи розповідь пані Тамари, розповіла про юного героя розвідника Валю Котика, ім’я якого носить бібліотека. Кадри з фільму «Орленок» яскраво та динамічно проілюстрували її оповідь про трагічну загибель підлітка-героя.
Сподіваємось, що переглянувши світлини, сцени з фільму та слухаючи розповіді дорослих, діти переконались, що війна це страшне лихо, і треба прикласти всі сили, щоб війна в нашій багатостраждальній Україні припинилась і нарешті запанували мир та злагода.