vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

75 років тому, 22 червня 1941 року, на світанку німецькі війська віроломно, без попередження напали на Радянський Союз. Почалася німецько-радянська війна проти агресора, небувала в історії за своїми масштабами та жорстокістю битва радянського народу проти гітлерівського фашизму. У цій війні вирішувалася доля всієї Європи.


новый коллаж2


22 червня в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, в бібліотеці імені Валі Котика годину пам’яті «Не стерти з пам’яті той спомин про війну» провела вчитель-методист вищої категорії, член журі конкурсу «Вчитель року» Приходько Тамара Павлівна.
Вихованці табору денного перебування «Веселка», учні 3 – 6 класів шкіл Подолу, почули розповідь про героїчну оборону Києва, Севастополя, Одеси, про загибель тисяч безіменних героїв і героїв, імена яких знає кожен українець: це і поетеса Олена Теліга, яка прийняла страшну смерть у Бабиному Яру, і Олег Ольжич, закатований гітлерівцями на території концентраційного табору Заксенгаузен.
Завідувачка бібліотеки Людмила Іванівна Бабіна, доповнюючи розповідь пані Тамари, розповіла про юного героя розвідника Валю Котика, ім’я якого носить бібліотека. Кадри з фільму «Орленок» яскраво та динамічно проілюстрували її оповідь про трагічну загибель підлітка-героя.
Сподіваємось, що переглянувши світлини, сцени з фільму та слухаючи розповіді дорослих, діти переконались, що війна це страшне лихо, і треба прикласти всі сили, щоб війна в нашій багатостраждальній Україні припинилась і нарешті запанували мир та злагода.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: