vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Контрактова площа – стародавній Вічовий майдан, або Торговище, ще за часів Київської Русі – головна площа. Упродовж століть складався її архітектурний ансамбль.

DSC08352

На площу виходили споруди різних епох та стилів – від класицизму до модерну. Природа сама декоративно прикрасила Контрактову площу: хвилясті пагорби оточують її, а Андріївська церква височить над нею. Красою, величчю та діловитістю Контрактової площі захоплювалися відомі світові й українські письменники та поети: Олександр Пушкін, Олександр Купрін, Тарас Шевченко, Адам Міцкевич, Марко Вовчок. Тут гостювали Микола Гоголь і Оноре де Бальзак. Літературні пошуки “Контрактова площа і світочі всесвітньої літератури“, які влаштували 15 червня користувачі бібліотеки імені Віктора Некрасова, довели ці історичні факти. Бо ця історична місцевість – серце Подолу, і відчути його ритм завжди всім хотілося. Відчуйте й ви! А якщо вам потрібна краєзнавча література – запрошуємо до бібліотеки імені Віктора Некрасова!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: