Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Контрактова площа – стародавній Вічовий майдан, або Торговище, ще за часів Київської Русі – головна площа. Упродовж століть складався її архітектурний ансамбль.

DSC08352

На площу виходили споруди різних епох та стилів – від класицизму до модерну. Природа сама декоративно прикрасила Контрактову площу: хвилясті пагорби оточують її, а Андріївська церква височить над нею. Красою, величчю та діловитістю Контрактової площі захоплювалися відомі світові й українські письменники та поети: Олександр Пушкін, Олександр Купрін, Тарас Шевченко, Адам Міцкевич, Марко Вовчок. Тут гостювали Микола Гоголь і Оноре де Бальзак. Літературні пошуки “Контрактова площа і світочі всесвітньої літератури“, які влаштували 15 червня користувачі бібліотеки імені Віктора Некрасова, довели ці історичні факти. Бо ця історична місцевість – серце Подолу, і відчути його ритм завжди всім хотілося. Відчуйте й ви! А якщо вам потрібна краєзнавча література – запрошуємо до бібліотеки імені Віктора Некрасова!ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: