vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

17 червня виповнилося 105 років від дня народження Віктора Некрасова – письменника, воїна і киянина. «Життя, обпалене війною» – під такою назвою відбулася година пам’яті в бібліотеці.

DSC08353

70 років тому Віктором Некрасовим була написана знаменита повість «В окопах Сталінграда» – справжній твір про війну, який дав могутній поштовх розвиткові вітчизняної воєнної прози. Славнозвісний киянин, якого знали і любили всі, хто цінував чесне і щире слово, змушений був покинути рідне місто.
Темою для спілкування шанувальників письменника стала стаття Любові Хазан «У знаменитого киевского писателя Виктора Некрасова, официально считавшегося бездетным, был сын в Австралии, о чем Некрасов проговорился в беседе с приятелем», опублікована в 24 номері (червень) 2016 року в газеті «Бульвар Гордона».
В бібліотеці діє меморіальний куточок Віктора Некрасова, де зберігаються його твори, фотографії, матеріали з газет та журналів про життя й творчість письменника.
Напередодні Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні запрошуємо всіх до бібліотеки імені Віктора Некрасова на перегляд книжкової виставки – фактажу «У полум’ї війни».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: