Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

17 червня виповнилося 105 років від дня народження Віктора Некрасова – письменника, воїна і киянина. «Життя, обпалене війною» – під такою назвою відбулася година пам’яті в бібліотеці.

DSC08353

70 років тому Віктором Некрасовим була написана знаменита повість «В окопах Сталінграда» – справжній твір про війну, який дав могутній поштовх розвиткові вітчизняної воєнної прози. Славнозвісний киянин, якого знали і любили всі, хто цінував чесне і щире слово, змушений був покинути рідне місто.
Темою для спілкування шанувальників письменника стала стаття Любові Хазан «У знаменитого киевского писателя Виктора Некрасова, официально считавшегося бездетным, был сын в Австралии, о чем Некрасов проговорился в беседе с приятелем», опублікована в 24 номері (червень) 2016 року в газеті «Бульвар Гордона».
В бібліотеці діє меморіальний куточок Віктора Некрасова, де зберігаються його твори, фотографії, матеріали з газет та журналів про життя й творчість письменника.
Напередодні Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні запрошуємо всіх до бібліотеки імені Віктора Некрасова на перегляд книжкової виставки – фактажу «У полум’ї війни».ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: