Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Дощовий холодний день не став на заваді заняттю у Літній школі безпеці. 15 червня діти із пришкільного табору «Метелик» при ЗНЗ № 199 у курточках і під парасольками весело крокували до бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні, бо знали, що сьогодні наступне заняття у Літній школі безпеки, про яку вони так багато чули, а сьогодні і самі можуть стати її учасниками.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Початок занять став для малечі несподіваним розглядом колажу «Моя безпека», який виготовили діти із старшого загону на попередньому занятті. Бібліотекар Ольга Соломонюк розповіла дітям про Літню школу безпеки, її учасників і традиції, згадала минуле заняття коли виготовляли колаж, яким вони зацікавилися, та повідомила тему сьогоднішнього – «Мій друг Світлофор Моргайко». Ольга Вікторівна провела бесіду про важливість дотримання правил вуличної безпеки, про найголовнішого учасника дорожнього руху – світлофора, згадала із дітьми найважливіші світлофорові правила та доповнила знання школярів інформацією про різні види світлофорів: для усіх учасників дорожнього руху, який розташований на перехресті, про світлофор для пішоходів та звуковий для людей із вадами зору. А потім об`єднала школярів у групи і запропонувала долучитися до майстер-класу з виготовлення світлофору у різних стилях декоративно-прикладного мистецтва. Кожна група отримала підготовлені заздалегідь серветки. Бібліотекар почала створювати «світлофорові око» у вигляді чудової квіточки за зразком. Діти уважно слухали поради бібліотекаря та дивилися на її роботу, намагаючись скопіювати. Коли «квіточки» були готові, групи отримали макет світлофора і усі швиденько правильно виклали на нього виготовлені власноруч «світлофорові очі». Ольга Вікторівна допомогла кожному наклеїти вогник на світлофор, а потім запропонувала групами сфотографуватися біля колажу «Моя безпека» із власним виробом. Під час фотографування кожен встиг «придивитися» собі книжку про правила вуличного руху і, традиційно, школярі стали учасниками «20 хвилин із книжкою». На завершення Ольга Соломонюк провела екскурсію бібліотекою, познайомивши із виставкою картин восьмирічної кримсько-татарської дівчинки «Кольорове розмаїття юної Ніяри», із виставкою аплікацій чотирирічної Софійки Чернової «Моя перша виставка» та із виставкою робіт юних Читайликів у Казкограді.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: