vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Четвертий рік поспіль юні читачі бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні долучаються до веселих та корисних «занять» в Літній школі безпеки.

width="448"


Цьогоріч, 9 червня, відбулася посвята в «учні» цієї школи. Ними стали діти із пришкільного літнього табору ЗНЗ № 199 «Метелик».
Почувши від бібліотекаря Ольги Соломонюк слово «школа», діти думали, що зараз розпочнуться заняття і буде для них урок, та Ольга Вікторівна заспокоїла, що уроку не буде і запропонувала пограти. Вона об`єднала дітей у дев`ять невеличких груп – команд і кожна, шляхом жеребкування, із веселої « скриньки» витягнула собі тему для обговорення.
Школярі активно взялися обговорювати безпечну поведінку :
• у лісі;
• вдома;
• в Інтернеті;
• на дорозі;
• на будівництві;
• на воді;
• з вогнем;
• з вибухонебезпечними предметами;
• з тваринами.
Кожна група не тільки обговорювала безпечну поведінку, але й занотовувала правила, які убезпечать їх.
По завершенню цієї роботи усі учасники були ознайомлені з правилами поведінки, які зачитував один із учасників даної групи, а усі давали свою оцінку : «згодні» чи «не згодні».
Виявилося, що школярі добре обізнані з правилами безпечної поведінки, тому правильно та лаконічно сформулювали їх, а на кожне запитання Ольги Вікторівни відповідали «згодні».
Свої роботи діти виклали на уже підготовані листи і таким чином було створено плакат «Моя безпека», на фоні якого усі із задоволенням сфотографувалися.
А потім на школярів чекав сюрприз: знайомство із виставкою восьмирічної Ніяри Пінкаєвої «Кольорове розмаїття юної Ніяри», яке запропонувала Ольга Соломонюк.
Діти були вражені тим, що Ніяра для багатьох є одноліткою, що так гарно малює, що вона кримська татарка.
Школярі поставили багато запитань Ользі Соломонюк, що дало можливість краще зрозуміти представлені картини, життя кримськотатарської дівчинки.
На завершення діти із задоволенням полинули у світ друкованого слова, гортаючи улюблені книжки та знайомлячись із новинками.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: