Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

8 червня члени клубу «Гармонія» центральної районної бібліотеки імені Івана Франка вели діалог «Ліки з чар-зілля» з лікарем народної медицини, фахівцем Академії цілісного світогляду Володимиром Гуртовим.


IMG_2792


Володимир Володимирович ознайомив з просвітницькою програмою Академії, мета якої навчити людину гармонійно взаємодіяти з навколишнім світом, знаходити мир у душі, стати цілісним й надавати якісну та комплексну допомогу по відновленню і зміцненню здоров’я. Розповідав про нетрадиційні погляди на традиційні хвороби, давав корисні поради та ділився перевіреними рецептами з фітотерапії. Клубівці задавали безліч питань та отримували професійні відповіді. До уваги присутніх представлений перегляд літератури «Ліки навколо нас», книги якого розповідають про трави та їх лікувальні властивості. Зацікавила читачів виставка-смак «Фруктовий рай», яку презентувала бібліотекар абонементу Олена Катющенко і матеріали якої продовжили тему літнього оздоровлення.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: