vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

8 червня члени клубу «Гармонія» центральної районної бібліотеки імені Івана Франка вели діалог «Ліки з чар-зілля» з лікарем народної медицини, фахівцем Академії цілісного світогляду Володимиром Гуртовим.


IMG_2792


Володимир Володимирович ознайомив з просвітницькою програмою Академії, мета якої навчити людину гармонійно взаємодіяти з навколишнім світом, знаходити мир у душі, стати цілісним й надавати якісну та комплексну допомогу по відновленню і зміцненню здоров’я. Розповідав про нетрадиційні погляди на традиційні хвороби, давав корисні поради та ділився перевіреними рецептами з фітотерапії. Клубівці задавали безліч питань та отримували професійні відповіді. До уваги присутніх представлений перегляд літератури «Ліки навколо нас», книги якого розповідають про трави та їх лікувальні властивості. Зацікавила читачів виставка-смак «Фруктовий рай», яку презентувала бібліотекар абонементу Олена Катющенко і матеріали якої продовжили тему літнього оздоровлення.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: