vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Всім відомо, що папір найдоступніший матеріал для творчості. Витинанка, квілінг, аплікація – це лише невеликий перелік технік, в яких можна працювати з кольоровим папером. Але сьогоднішній майстер-клас «Заховались у папері диво-зайчики веселі» ми вирішили присвятити стародавньому декоративно-прикладному мистецтву складання фігурок з паперового аркушу – орігамі. На пошуки дивинок, що заховалися у безмежних паперових просторах, ми 20 травня відправилися разом з учнями 2-Б класу романо-германської гімназії № 123.

IMG_9623


Здібні школярі швидко впоралися із складанням довговухих зайченят, прикрасили їх різноманітними візерунками, а багато хто ще й встиг дати своєму паперовому вуханю ім’я. Другим етапом наших пошуків стало складання книжкових закладок. Адже попереду ціле літо – час активного відпочинку і , ми сподіваємося, не менш активного читання. Тож саме час подбати про захист і охайність книжкових сторінок. І це завдання було виконано «на відмінно!». В результаті 26 веселих зайчиків пострибали назустріч літнім пригодам, приємним зустрічам та знайомствам, і не менш цікавому, безмежному та захоплюючому світу літнього читання.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: