Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Всім відомо, що папір найдоступніший матеріал для творчості. Витинанка, квілінг, аплікація – це лише невеликий перелік технік, в яких можна працювати з кольоровим папером. Але сьогоднішній майстер-клас «Заховались у папері диво-зайчики веселі» ми вирішили присвятити стародавньому декоративно-прикладному мистецтву складання фігурок з паперового аркушу – орігамі. На пошуки дивинок, що заховалися у безмежних паперових просторах, ми 20 травня відправилися разом з учнями 2-Б класу романо-германської гімназії № 123.

IMG_9623


Здібні школярі швидко впоралися із складанням довговухих зайченят, прикрасили їх різноманітними візерунками, а багато хто ще й встиг дати своєму паперовому вуханю ім’я. Другим етапом наших пошуків стало складання книжкових закладок. Адже попереду ціле літо – час активного відпочинку і , ми сподіваємося, не менш активного читання. Тож саме час подбати про захист і охайність книжкових сторінок. І це завдання було виконано «на відмінно!». В результаті 26 веселих зайчиків пострибали назустріч літнім пригодам, приємним зустрічам та знайомствам, і не менш цікавому, безмежному та захоплюючому світу літнього читання.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: