vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

7 червня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні відбулося відкриття виставки «Кольорове розмаїття юної Ніяри ».

height="465"
 


Ніяра народилася у 2007 році в селі Андрусово Сімферопольського району АРК в родині кримських татар Пінкаєвих Ісляма та Зінуре. Вона є старшою донькою у багатодітній родині.
Дівчинка прекрасно пише картини акриловими фарбами, ліпить із пластиліну, любить читати та вишивати, але найбільше любить море та свій рідний Крим.
У 2015 році родина Пінкаєвих вимушена була, як і їхні предки, майже через 60 років вдруге залишити свою малу батьківщину та стати біженцями. Сьогодні вони вимушено живуть у Києві. Батьки працюють. Ніяра закінчила третій клас в ЗНЗ № 24, а меншенькі сестрички ходять до дитячого садочка.
На відкриття першої персональної виставки Ніяри Пінкаєвої прийшли працівники телеканалу АТР та вихованці дитячого садочка № 495.
Завідуюча бібліотеки Світлана Батюк представила родину Пінкаєвих та гостей, розповіла про Ніяру, її дивовижний талант, детально зупинилася на неперевершених картинах дівчинки : « Родина рибок », « Дельфіни », « Парусних біля Аю Дагу », « Фруктовий натюрморт », « Квіти у вазі ».
Бібліотекар Ольга Соломонюк провела паралель між Ніярою та Катериною Білокур, наголосивши, що початок розвитку творчості іде з дитинства. Все залежить від бажання та наполегливої праці людини.
Ольга Вікторівна не тільки розповіла про життя і творчість Катерини Василівни, але й показала репродукції її картин. Побажала Ніярі досягнути високих успіхів, здоров`я, нових прекрасних картин та долучатися до дитячих конкурсів і здобувати на них перемогу.
До слова були запрошені працівники телеканалу АТР та друг бібліотеки, поетеса Тетяна Іванчук. Усі говорили про дивовижний талант юної художниці, її бачення оточуючого світу, а остання подарувала Ніярі збірку своїх поезій з автографом.
У юної художниці багато картин, які вона написала в Криму. Тепер, дивлячись на морські пейзажі та улюблені кримські краєвиди, дівчинка згадує рідний дім, друзів та родичів з якими вимушено не бачиться.
Ніяра ніде не вчилась малюванню. Цей Божий дар вона просто втілює на папері. Кожна її робота життєрадісна та різнобарвна. Вона любить життя, море і Крим та вірить, що прийде час, коли знову побачить свій рідний будинок, родичів, друзів, школу, своє рідне село.
А ми, дорослі, віримо, що росте нова Катря, чий талант визнає весь світ.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: