Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

7 червня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні відбулося відкриття виставки «Кольорове розмаїття юної Ніяри ».

height="465"
 


Ніяра народилася у 2007 році в селі Андрусово Сімферопольського району АРК в родині кримських татар Пінкаєвих Ісляма та Зінуре. Вона є старшою донькою у багатодітній родині.
Дівчинка прекрасно пише картини акриловими фарбами, ліпить із пластиліну, любить читати та вишивати, але найбільше любить море та свій рідний Крим.
У 2015 році родина Пінкаєвих вимушена була, як і їхні предки, майже через 60 років вдруге залишити свою малу батьківщину та стати біженцями. Сьогодні вони вимушено живуть у Києві. Батьки працюють. Ніяра закінчила третій клас в ЗНЗ № 24, а меншенькі сестрички ходять до дитячого садочка.
На відкриття першої персональної виставки Ніяри Пінкаєвої прийшли працівники телеканалу АТР та вихованці дитячого садочка № 495.
Завідуюча бібліотеки Світлана Батюк представила родину Пінкаєвих та гостей, розповіла про Ніяру, її дивовижний талант, детально зупинилася на неперевершених картинах дівчинки : « Родина рибок », « Дельфіни », « Парусних біля Аю Дагу », « Фруктовий натюрморт », « Квіти у вазі ».
Бібліотекар Ольга Соломонюк провела паралель між Ніярою та Катериною Білокур, наголосивши, що початок розвитку творчості іде з дитинства. Все залежить від бажання та наполегливої праці людини.
Ольга Вікторівна не тільки розповіла про життя і творчість Катерини Василівни, але й показала репродукції її картин. Побажала Ніярі досягнути високих успіхів, здоров`я, нових прекрасних картин та долучатися до дитячих конкурсів і здобувати на них перемогу.
До слова були запрошені працівники телеканалу АТР та друг бібліотеки, поетеса Тетяна Іванчук. Усі говорили про дивовижний талант юної художниці, її бачення оточуючого світу, а остання подарувала Ніярі збірку своїх поезій з автографом.
У юної художниці багато картин, які вона написала в Криму. Тепер, дивлячись на морські пейзажі та улюблені кримські краєвиди, дівчинка згадує рідний дім, друзів та родичів з якими вимушено не бачиться.
Ніяра ніде не вчилась малюванню. Цей Божий дар вона просто втілює на папері. Кожна її робота життєрадісна та різнобарвна. Вона любить життя, море і Крим та вірить, що прийде час, коли знову побачить свій рідний будинок, родичів, друзів, школу, своє рідне село.
А ми, дорослі, віримо, що росте нова Катря, чий талант визнає весь світ.