Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Діти це наші квіти! Мабуть тому, 1 червня відзначається Міжнародний День захисту дітей. Та хотілося б аби наші діти були захищеними щодня, щохвилини… Саме з цих міркувань 2 червня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айнівідбулося «Свято дитячої посмішки та книги», учасниками якого стали діти із пришкільного табору «Метелик», що розташований у ЗНЗ № 199.

width="343"


Працівники бібліотеки радо зустріли юних ЧИТАЙЛИКІВ. Враховуючи те, що до початку заходу був іще час, бібліотекар Ольга Соломонюк провела для дітей невеличку екскурсію по бібліотеці та познайомила із виставкою вишивки народної майстрині Валентини Кошової.
А потім завідувач бібліотеки Світлана Батюк представила учасників дійства – щирих друзів бібліотеки письменників Анну Багряну та Тетяну Іванчук.
Поетеса, драматург, перекладач Анна Багряна презентувала дітям свою нову книгу «Здійснені мрії», героями якої є відомі українці : Марія Заньковецька, Соломія Крушельницька, Ігор Сікорський, Марія Приймаченко, Софія Русова, Володимир Івасюк, Слава Стецько, Іван Багряний, Микола Амосов, Олександр Олесь, Олена Теліга та багато інших відомих постатей. Пані Анна розповіла про дитинство Олени Теліги та зачитала уривки із книги. Це друга книга із серії розповідей про дитинство відомих людей. Перша книжка «Анна Багряна про…» надихнула її до нових досліджень життя видатних людей. Вона зрозуміла, яку важливу роль для подальшої долі людини відіграє дитинство, тому намагається донести до школярів молодшого та середнього шкільного віку цю інформацію у цікавій і доступній формі.
Також пані Анна прочитала ряд своїх дитячих поезій та показала ілюстрації до них, які зробила власноруч.
Діти із великим захопленням слухали поетесу, розглядали її малюнки та «засипали» її своїми безпосередніми дитячими «Чому?», на які пані Анна із задоволенням відповідала.
Поетеса Тетяна Іванчук прийшла до бібліотеки у «супроводі » своїх онуків-дошкільнят. Виступаючи перед школярами, вона читала дитячі вірші, які написала для своїх онуків, а малеча весело «снувала » між поетесами та глядачами, іноді допомагаючи бабусі декламувати вірші.
Свій виступ пані Тетяна завершила сюрпризом : врученням книжок, які зібрали письменники – учасники Літературного форуму начальнику пришкільного табору « Метелик» ЗНЗ № 199 Наталії Олександрівні.
Школярі дарували поетам щирі слова вдячності та букети літніх квітів. На завершення зустрічі була зроблена вже історична світлина – пам’ять про чудове «Свято дитячої посмішки та книги».ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: