vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

2 червня центральна районна бібліотека імені Івана Франка долучилася до культурної спільноти, яка відзначає у ці дні 120-річчя першого видання збірки Івана Франка «Зів’яле листя».

IMG_2709
 


У Музеї видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Петра Саксаганського, Михайла Старицького присутні поринули у живу, чаруючу атмосферу неповторних образів, оглянувши виставку картин київської художниці Катерини Калініної «Розвійтеся з вітром, листочки зів’ялі». Літературознавець Лариса Каневська представила цікаву презентацію «Іван Франко: драма життя, драма творчості». Слухачі дізнались про непростий шлях великого поета, історію створення ліричної драми «Зів’яле листя» та київський період творчості Івана Франка. З захопленням, емоційно читали вірші Великого Каменяра студенти київського Національного університету театру, кіно і телебачення імені І.Карпенка-Карого. Перегляд документального фільму «Франко і Київ» (автор сценарію і режисер Теодозія Зарівна) продовжив вечір пам’яті. Наприкінці цієї культурної події студенти Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського підготували музичну композицію на вірші Івана Франка.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: