Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

2 червня центральна районна бібліотека імені Івана Франка долучилася до культурної спільноти, яка відзначає у ці дні 120-річчя першого видання збірки Івана Франка «Зів’яле листя».

IMG_2709
 


У Музеї видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Петра Саксаганського, Михайла Старицького присутні поринули у живу, чаруючу атмосферу неповторних образів, оглянувши виставку картин київської художниці Катерини Калініної «Розвійтеся з вітром, листочки зів’ялі». Літературознавець Лариса Каневська представила цікаву презентацію «Іван Франко: драма життя, драма творчості». Слухачі дізнались про непростий шлях великого поета, історію створення ліричної драми «Зів’яле листя» та київський період творчості Івана Франка. З захопленням, емоційно читали вірші Великого Каменяра студенти київського Національного університету театру, кіно і телебачення імені І.Карпенка-Карого. Перегляд документального фільму «Франко і Київ» (автор сценарію і режисер Теодозія Зарівна) продовжив вечір пам’яті. Наприкінці цієї культурної події студенти Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського підготували музичну композицію на вірші Івана Франка.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: