Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Бібліоекскурсія “Історія однієї вулиці: Володимирська”, яка відбулася 1 червня, об’єднала тих читачів бібліотеки імені Віктора Некрасова, кому цікава історія, архітектура та культура рідного краю.

IF

Жодній з київських вулиць не під силу змагатися з нею за вагою внеску в історію нашого міста. І не тільки міста. Саме на Володимирській (раніше Великій Володимирській ) колись було утворено “золотий трикутник” – це територія між Десятинною церквою (княжий палац) – Золотими воротами – Лядськими воротами (нині Львівська площа) – найдорожча земля слов’янського світу – “откуда есть пошла земля Русская”. Саме на Володимирській Україна вперше проявила себе як незалежна держава, тут діставали освіту та втілювали свої ідеї видатні історичні персоналії. Тисячу років існувала ця вулиця, а таких в історії людства обмаль. Історичні дослідження, нариси, хроніки, оповіді, фотодокументи й малюнки доводять роль вулиці у формуванні Києва як урбаністичного міста. Про історію та архітектуру цієї незвичайної вулиці екскурсантам повідав користувач бібліотеки екскурсовод Стругацький Борис Геннадійович. Всі присутні отримали велике задоволення. Надзвичайно важливо зберегти єдиний ансамбль Володимирської вулиці для наступних поколінь, не порушивши жодною випадковою спорудою гармонію масштабу і пропорцій, закладених сторіччями.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: