Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

«Що таке астрологія?», – зацікавились користувачі бібліотеки № 11 ЦБС Подільського району м. Києва. Відповіді на свої питання вони отримували 12, 19 та 26 травня з уст фахівця зі східних методик, інструктора з йоги Марини Сергєєвої під час зустрічей «Астрологія – це наука, псевдонаука, мистецтво або щось інше?».

12_05_004


Астрологію як науку прогнозування долі людини за положенням світил на небі до недавнього часу відносили до езотеричних знань, до містики й окультизму, сьогодні використовують у практичній психології. Тому астрологія швидко розвивається. Існує кілька шкіл з астрології, зокрема в Києві, безліч курсів та семінарів. Зацікавившись цією темою, учасники вирішили щотижня збиратися на версіади-обговорення й практичні заняття. Питань залишилось безліч: як і для чого проводити астрологічний аналіз, використовуючи мову символів, як складати гороскопи поточного моменту та прогнози подій, що складає астрологічну модель та які існують закономірності залежності типів особистостей, рис характеру, тих чи інших подій у житті окремої людини від взаєморозташування небесних тіл та багато іншого. Бібліотекарі підготували перегляд літератури за темою обговорення. Експонована література допоможе читачам виявити внутрішні сили й механізми і, можливо, підкаже шляхи вирішення проблем.