vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Є на світі багато чудових міст. Але такого, як наш Київ, немає. Місто-герой, місто-музей, місто-сад. 26-го травня, напередодні Дня Києва зустріч у клубі людей літнього віку «Затишок» бібліотеки імені Джамбула була присвячена рідному місту, любов до якого пронесена через усе своє життя.

DSCN1780


Кохане місто – Київ рідний мій, –
Це місто радості й завітних мрій.
Люблю його я серцем всім своїм.
Любимий Київ – це мій рідний дім.
Г. Бондаренко
До літературно-мистецької мозаїки «Скільки міст є на білому світі, та найбільше люблю я своє» увійшли: літературна композиція «Києве мій неповторний!», презентація книг Віталія Баканова «В Києві так бувало» за участю автора. «Як тебе не любити, Києве мій…» – пісні про Київ прозвучали у виконанні учнів та викладачів музичної школи № 12. Працівники бібліотеки підготували перегляд літератури «Золотоверхий Київ». Кожен учасник заходу висловив найтепліші почуття ніжності й любові до міста, де минуло дитинство, міста, яке стало свідком першого кохання, життєвих успіхів і тривог, де пройшло все життя.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: