Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Є на світі багато чудових міст. Але такого, як наш Київ, немає. Місто-герой, місто-музей, місто-сад. 26-го травня, напередодні Дня Києва зустріч у клубі людей літнього віку «Затишок» бібліотеки імені Джамбула була присвячена рідному місту, любов до якого пронесена через усе своє життя.

DSCN1780


Кохане місто – Київ рідний мій, –
Це місто радості й завітних мрій.
Люблю його я серцем всім своїм.
Любимий Київ – це мій рідний дім.
Г. Бондаренко
До літературно-мистецької мозаїки «Скільки міст є на білому світі, та найбільше люблю я своє» увійшли: літературна композиція «Києве мій неповторний!», презентація книг Віталія Баканова «В Києві так бувало» за участю автора. «Як тебе не любити, Києве мій…» – пісні про Київ прозвучали у виконанні учнів та викладачів музичної школи № 12. Працівники бібліотеки підготували перегляд літератури «Золотоверхий Київ». Кожен учасник заходу висловив найтепліші почуття ніжності й любові до міста, де минуло дитинство, міста, яке стало свідком першого кохання, життєвих успіхів і тривог, де пройшло все життя.