vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

На початку року в бібліотеці імені Віктора Некрасова стартував проект для молоді “У дзеркалі літературного Подолу”. 26 травня працівники бібліотеки імені Віктора Некрасова запросили учнів 7 класу гімназії ” Межигірська ” на літературну годину ” Этот город – он твой, и Андреевский спуск, и Печерск, и холмов карусель…”.

DSC08300


Школярі з великим інтересом сприйняли розповідь бібліотекарів Гулак Марини та Музири Наталії про життя й творчість видатного киянина, письменника Віктора Некрасова, якому кияни вдячні за будинок Михайла Булгакова, за замок Річарда Левове Cерце, названий так з його легкої руки, за правду про Бабин Яр. Всю свою любов до рідного міста Віктор Некрасов передав у своїх творах. У щоденнику письменник занотував : “Я хочу цілувати твої вулиці, горнутися до твоїх площ…”. Поділ славиться не тільки історичними та архітектурними пам’ятками, а й літературними іменами наших славетних земляків.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: