Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

На початку року в бібліотеці імені Віктора Некрасова стартував проект для молоді “У дзеркалі літературного Подолу”. 26 травня працівники бібліотеки імені Віктора Некрасова запросили учнів 7 класу гімназії ” Межигірська ” на літературну годину ” Этот город – он твой, и Андреевский спуск, и Печерск, и холмов карусель…”.

DSC08300


Школярі з великим інтересом сприйняли розповідь бібліотекарів Гулак Марини та Музири Наталії про життя й творчість видатного киянина, письменника Віктора Некрасова, якому кияни вдячні за будинок Михайла Булгакова, за замок Річарда Левове Cерце, названий так з його легкої руки, за правду про Бабин Яр. Всю свою любов до рідного міста Віктор Некрасов передав у своїх творах. У щоденнику письменник занотував : “Я хочу цілувати твої вулиці, горнутися до твоїх площ…”. Поділ славиться не тільки історичними та архітектурними пам’ятками, а й літературними іменами наших славетних земляків.