Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

29 травня у День Києва відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини райдержадміністрації для військовослужбовців строкової служби військової частини А1799 була ініційована пішохідна екскурсія містом «Від Золотих воріт – до Контрактової площі». Екскурсоводом виступила Кононюк Дарина, бібліограф бібліотеки імені Олександра Грибоєдова.

IMG_20160529_115006
 


Приємна атмосфера свята сприяла прогулянці. Наші захисники дізналися багато нового з історії Києва, побачили визначні пам’ятки та арт-об’єкти, створені в останні роки. Розпочалася екскурсія від «Золотих воріт» – головної брами стародавнього Києва – та закінчилася на Контрактовій площі. Військовослужбовці мали можливість відчути колорит київських двориків, де побачили багато унікальних скульптур, муралів та інших мистецьких композицій. Захоплення у солдат викликала Пейзажна алея та Андріївський узвіз, який сяяв різнобарвними кольорами мистецького ярмарку. Від екскурсії військовослужбовці отримали велике задоволення та виключно позитивні враження.