vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

29 травня у День Києва відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини райдержадміністрації для військовослужбовців строкової служби військової частини А1799 була ініційована пішохідна екскурсія містом «Від Золотих воріт – до Контрактової площі». Екскурсоводом виступила Кононюк Дарина, бібліограф бібліотеки імені Олександра Грибоєдова.

IMG_20160529_115006
 


Приємна атмосфера свята сприяла прогулянці. Наші захисники дізналися багато нового з історії Києва, побачили визначні пам’ятки та арт-об’єкти, створені в останні роки. Розпочалася екскурсія від «Золотих воріт» – головної брами стародавнього Києва – та закінчилася на Контрактовій площі. Військовослужбовці мали можливість відчути колорит київських двориків, де побачили багато унікальних скульптур, муралів та інших мистецьких композицій. Захоплення у солдат викликала Пейзажна алея та Андріївський узвіз, який сяяв різнобарвними кольорами мистецького ярмарку. Від екскурсії військовослужбовці отримали велике задоволення та виключно позитивні враження.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: