Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

На порозі мальовниче літо та канікули, яких так чекає дітвора. В перший день літа в багатьох країнах та в Україні відзначається Міжнародний день дітей, також відомий як Міжнародний день захисту дітей. З нагоди цього свята бібліотека імені Юрія Збанацького запросила учнів 5-В СШ № 242 на бібліопікнік «В день дитинства в селах і містах розливайся, пісне, на вустах».

DSCN0822

Для юних бібліогурманів було підготовлено спеціальне «меню», з якого учасники могли вибрати найсмачніші «страви» за власним смаком. Ніщо так не розпалює дитячий апетит, як тости «Загадкові», відгадуючи які в ігровій формі, малеча одержала відомості про тварин та птахів, квіти та дерева, явища природи. Головною стравою став «Словограй», де бібліотекарі запропонували цікаві завдання з буквами і словами: ігри, кросворди, анаграми, шаради, каверзні запитання та словникові загадки. Відбулася дегустація літературних новинок «Новеньке-смачненьке» та улюбленого асорті «Казкового».
Наприкінці бібліопікніка всі учасники «пригостилися» десертом «Позитивний», який дав їм змогу вдосталь помалювати та побажати всім миру та добра.
З наступаючим святом, малеча! Веселих канікул та гарних книг!