Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Через книгу і серце моє я дарую любов тобі – Київ: (книги членів клубу «Кияни»)

 

Києвознавчий клуб «Кияни» був започаткований 2 листопада 2013 року. Його діяльність спрямована на вивчення і популяризацію історії та культури Києва. На кожному засіданні, що проходять у стінах бібліотеки ім. О. С. Грибоєдова (вул. Вишгородська, 29), ведуться дружні дискусії різної тематики, присвячені нашому місту; лунають повідомлення корінних киян, людей, що вже довгі роки досліджують історію міста, колекціонують рідкісні фото та книги. Така інформація унікальна, адже її розповідають ті, хто любить та постійно досліджують Київ.

Посібник містить стислу біографію учасників клубу, що друкуються і беруть активну участь в обговорені піднятих на засіданнях тем. Всі вони докладають великих зусиль, аби розкривати маловідомі факти з життя киян та історії столиці України. Їх книги на київську тематику представлені у даному посібнику в зворотньо хронологічному порядку. Покажчик містить розділ «Про клуб «Кияни» у ЗМІ» та розділ «Поетичні рядки про Київ від учасників клубу», де зібрані вірші, через які києвознавці виражають своє захоплення та любов до міста. Даний посібник добре проілюстрований та має окремий розділ «Фотогалерея».

У тематичних рубриках витримано алфавітний порядок переліку прізвищ авторів і назв документів. Добір інформації завершено 1 березня 2016 року.

Бібліографічний опис документів та скорочення слів у бібліографічному описі здійснено відповідно до ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 «Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання» та ДСТУ 3582:2013 «Бібліографічний опис скорочення слів і словосполучень українською мовою: загальні вимоги та правила» та ГОСТ Р 7.012 – 2011 «Библиографическая запись. Сокращение слов и словосочетаний на русском языке: общие требования и правила».

Адресується киянам та гостям нашого міста, краєзнавцям, екскурсоводам, бібліотекарям, студентам та учням навчальних закладів, усім, хто цікавиться історією й сьогоденням столиці України – Києвом.

Через книгу і серце моє я дарую любов тобі – Київ: (книги членів клубу «Кияни») : бібліогр. покажч. літ. / ЦБС Поділ. р-ну, б-ка ім. О. Грибоєдова; уклад. Кононюк Д. О., Мусієнко Т. М.; ред. Іоаніді О. В.; відп. за вип. Брагарник Г. А. – Київ, 2016. – 67 с.