Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Добігає до кінця 2015 – 2016 навчальний рік, а разом із ним закінчує свою роботу гурток із вивчення німецької мови, який вела бібліотекар Ніна Ковальчук для школярів у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні. Ніна Дмитрівна за фахом викладач німецької мови у педагогічному

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ніна Дмитрівна за фахом викладач німецької мови у педагогічному університеті імені М. Драгоманова, то ж кому як не їй знати методику, яка спонукає до опанування іноземної мови. Вона заохочувала школярів правильно говорити, розповідаючи про себе, свої справи, про робочий день та вихідні; описувати свого друга, помешкання, шлях до школи, бібліотеки, види транспорту та звичайнісінькі малюнки; вести діалог, розпитуючи про справи та потрібну дорогу.
Кожне заняття було цікавим і неповторним, хоча Ніна Ковальчук тренувала дітей у вживанні часових форм теперішнього і минулого часу, вживання прийменників подвійного керування з давальним та знахідним відмінками; у побудові складнопідрядного та складносурядного речень; вживанні трьох основних форм дієслова, бо бібліотекар – педагог наповнювала зміст цікавими завданнями в ігровій формі з використанням сучасних технічних засобів.
На заняттях діти слухали, розучували, а потім співали пісні сучасного німецького поета, композитора та виконавця Uwe Kind.
Впевнені, що отримані знання школярами на заняттях у бібліотеці сімейного читання дали можливість їм усвідомити слова Йогана Вольфганга фон Ґете «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти ЛЮДИНА».
Від батьків цих школярів, а наших читачів, упродовж усієї роботи гуртка, його керівник Ніна Ковальчук та завідувач бібліотеки Світлана Батюк отримували щирі слова вдячності за організацію та роботу даного гуртка на високому професійному рівні.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: