vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Добігає до кінця 2015 – 2016 навчальний рік, а разом із ним закінчує свою роботу гурток із вивчення німецької мови, який вела бібліотекар Ніна Ковальчук для школярів у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні. Ніна Дмитрівна за фахом викладач німецької мови у педагогічному

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ніна Дмитрівна за фахом викладач німецької мови у педагогічному університеті імені М. Драгоманова, то ж кому як не їй знати методику, яка спонукає до опанування іноземної мови. Вона заохочувала школярів правильно говорити, розповідаючи про себе, свої справи, про робочий день та вихідні; описувати свого друга, помешкання, шлях до школи, бібліотеки, види транспорту та звичайнісінькі малюнки; вести діалог, розпитуючи про справи та потрібну дорогу.
Кожне заняття було цікавим і неповторним, хоча Ніна Ковальчук тренувала дітей у вживанні часових форм теперішнього і минулого часу, вживання прийменників подвійного керування з давальним та знахідним відмінками; у побудові складнопідрядного та складносурядного речень; вживанні трьох основних форм дієслова, бо бібліотекар – педагог наповнювала зміст цікавими завданнями в ігровій формі з використанням сучасних технічних засобів.
На заняттях діти слухали, розучували, а потім співали пісні сучасного німецького поета, композитора та виконавця Uwe Kind.
Впевнені, що отримані знання школярами на заняттях у бібліотеці сімейного читання дали можливість їм усвідомити слова Йогана Вольфганга фон Ґете «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти ЛЮДИНА».
Від батьків цих школярів, а наших читачів, упродовж усієї роботи гуртка, його керівник Ніна Ковальчук та завідувач бібліотеки Світлана Батюк отримували щирі слова вдячності за організацію та роботу даного гуртка на високому професійному рівні.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: