Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

25 травня в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка київський поет Олександр Валентинов презентував свою першу книжку «Киевский туман». Зачаровано сприйняли читачі бібліотеки виступ молодого автора, який представив збірку поезій.

IMG_2646

Глибоко запали в душу вірші київського циклу, бо вони пронизані любов’ю до свого міста, до окремих районів і місцевостей, які навівають свої асоціації, образи, згадки не тільки автору, а й слухачам. Особливо розчулили і схвилювали подолян поетичні рядки, присвячені київським каштанам, київському фунікулеру, вулиці Фрунзе ( нині вул. Кирилівська) та втомленим трамваям, які везуть пасажирів до чарівної Пущі Водиці, старим київським дворикам, на яких зупинився час. Поетична подорож виявилась вдалою, бо в залі не було байдужих. Всі залишились вдячними Олександру Валентинову за талановиті поезії. Виступ поета доповнила читачка бібліотеки Ірина Тихонівна Васько, яка прочитала декілька своїх віршів, присвячених Подолу. Завідувач відділу обслуговування Валентина Никитович провела бібліографічний огляд літератури «Київські вітражі» й запросила читачів ознайомитись з переглядом літератури «Сім чудес Києва» та книжково-ілюстративною виставкою «Поділ духовна аура Києва», яка поповнилась новими виданнями.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: