Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

24 травня після закінчення уроків у школі, по обіді, до бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні завітали Криницька Єва та Тимофеєнко Влад, другокласники ЗНЗ № 169. Вони стали новими Читайликами бібліотеки.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Бібліотекар Ольга Соломонюк провела для новачків огляд книжок із виставки «Новинки для розумної дитинки», що розташована у Казкограді. Діти із цікавістю слухали бібліотекаря та розглядали дитячі книжечки. А вподобану Наталки Поклад «На веселій вулиці » захотіли почитати. Ольга Вікторівна підтримала бажання другокласників і запропонувала провести голосне читання. Спочатку бібліотекар виразно прочитала дві поезії, а потім діти по черзі почали читати вірші Наталки Поклад, намагаючись так само виразно їх читати, як це зробила Ольга Вікторівна.
Діти із цікавістю розглядали ілюстрації Яни Кернер-Вернер. Малеча зазначила, що книжка «впала в око» завдяки яскравим ілюстраціям. Бібліотекар наголосила, що роль художника у видавництві дитячих книжок має велике значення – привертає увагу юних читачів. Другокласники записалися у читальній залі і сказали, що із задоволенням будуть приходити до бібліотеки аби почитати нові книжки.
Отже, бібліотека сімейного читання імені Садріддіна Айні сьогодні поповнилася новими Читайликами, які неодмінно будуть товаришувати із книжкою – джерелом знань, ерудиції та інтелекту.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: