vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

24 травня після закінчення уроків у школі, по обіді, до бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні завітали Криницька Єва та Тимофеєнко Влад, другокласники ЗНЗ № 169. Вони стали новими Читайликами бібліотеки.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Бібліотекар Ольга Соломонюк провела для новачків огляд книжок із виставки «Новинки для розумної дитинки», що розташована у Казкограді. Діти із цікавістю слухали бібліотекаря та розглядали дитячі книжечки. А вподобану Наталки Поклад «На веселій вулиці » захотіли почитати. Ольга Вікторівна підтримала бажання другокласників і запропонувала провести голосне читання. Спочатку бібліотекар виразно прочитала дві поезії, а потім діти по черзі почали читати вірші Наталки Поклад, намагаючись так само виразно їх читати, як це зробила Ольга Вікторівна.
Діти із цікавістю розглядали ілюстрації Яни Кернер-Вернер. Малеча зазначила, що книжка «впала в око» завдяки яскравим ілюстраціям. Бібліотекар наголосила, що роль художника у видавництві дитячих книжок має велике значення – привертає увагу юних читачів. Другокласники записалися у читальній залі і сказали, що із задоволенням будуть приходити до бібліотеки аби почитати нові книжки.
Отже, бібліотека сімейного читання імені Садріддіна Айні сьогодні поповнилася новими Читайликами, які неодмінно будуть товаришувати із книжкою – джерелом знань, ерудиції та інтелекту.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: