vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

Київ – місто-парк на схилах древнього Дніпра… Найдавніші рукотворні сади з’явилися в нашому місці ще в XI столітті, і на сьогоднішній день на кожного жителя Києва припадає 20 квадратних метрів зелених насаджень. Зараз в столиці України налічується 122 парки, а у планах – створення ще понад 40 нових, які з’являться на дніпрових пагорбах та в наймальовничіших куточках стародавнього міста. А скільки всього невеличких сквериків, садочків та затишних місцин, мабуть, і не порахувати.

20160524_113324

Ось і 24 травня, щоб нагадати жителям Подолу про Всеєвропейський День парків, працівники бібліотеки імені Валі Котика вийшли в невеличкий парк поблизу кінотеатру «Жовтень». Цього весняного сонячного дня у парку було людно. Яскрава книжково-ілюстративна виставка «Коханий Київ, світлий Київ, весняний Київ мій!», влаштована напередодні Дня Києва, привернула неабияку увагу дітей та дорослих.