vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Київ – місто-парк на схилах древнього Дніпра… Найдавніші рукотворні сади з’явилися в нашому місці ще в XI столітті, і на сьогоднішній день на кожного жителя Києва припадає 20 квадратних метрів зелених насаджень. Зараз в столиці України налічується 122 парки, а у планах – створення ще понад 40 нових, які з’являться на дніпрових пагорбах та в наймальовничіших куточках стародавнього міста. А скільки всього невеличких сквериків, садочків та затишних місцин, мабуть, і не порахувати.

20160524_113324

Ось і 24 травня, щоб нагадати жителям Подолу про Всеєвропейський День парків, працівники бібліотеки імені Валі Котика вийшли в невеличкий парк поблизу кінотеатру «Жовтень». Цього весняного сонячного дня у парку було людно. Яскрава книжково-ілюстративна виставка «Коханий Київ, світлий Київ, весняний Київ мій!», влаштована напередодні Дня Києва, привернула неабияку увагу дітей та дорослих.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: