Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Центральна районна бібліотека імені Івана Франка для користувачів, які прагнуть оволодіти сучасними технологіями, організувала курси комп’ютерної грамотності «Комп’ютер – це просто».

IMG_2503


Протягом квітня – травня навчання 11 користувачів у 2-х групах проводять працівники відділу інформаційних систем та впровадження комп’ютерних технологій Тетяна Маковій та Тамара Аль-Хурані. У кожній групі відбулося по 8 занять, на яких майбутніх користувачів Інтернету навчають роботі з програмами, файлами, папками, спілкуванню з друзями в соціальних мережах, допомагають створити власну електронну пошту. Незабаром люди літнього віку зможуть самостійно сплачувати комунальні послуги та здійснювати інші платежі через Інтернет-банкінг, користуватися послугами інтернет-магазинів, бути в курсі усіх змін у системі пенсійного забезпечення, отримувати інформацію про культурні заходи міста. Заняття триватимуть до середини червня. До навчання слухачі курсів відносяться сумлінно, то й результати не забаряться. Ті, хто не має персонального комп’ютера, залюбки відвідуватимуть Інтернет-центри бібліотек системи.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: