vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Центральна районна бібліотека імені Івана Франка для користувачів, які прагнуть оволодіти сучасними технологіями, організувала курси комп’ютерної грамотності «Комп’ютер – це просто».

IMG_2503


Протягом квітня – травня навчання 11 користувачів у 2-х групах проводять працівники відділу інформаційних систем та впровадження комп’ютерних технологій Тетяна Маковій та Тамара Аль-Хурані. У кожній групі відбулося по 8 занять, на яких майбутніх користувачів Інтернету навчають роботі з програмами, файлами, папками, спілкуванню з друзями в соціальних мережах, допомагають створити власну електронну пошту. Незабаром люди літнього віку зможуть самостійно сплачувати комунальні послуги та здійснювати інші платежі через Інтернет-банкінг, користуватися послугами інтернет-магазинів, бути в курсі усіх змін у системі пенсійного забезпечення, отримувати інформацію про культурні заходи міста. Заняття триватимуть до середини червня. До навчання слухачі курсів відносяться сумлінно, то й результати не забаряться. Ті, хто не має персонального комп’ютера, залюбки відвідуватимуть Інтернет-центри бібліотек системи.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: