Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Довгоочікуване літо ступає на поріг, і школярі чекають найулюбленіших літніх канікул, а старанні учні уже розмірковують над тим, як їх провести із користю. 23 травня до бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні завітали три подружки, учениці 5-А класу ЗНЗ № 199 Козловська Діана, Терещенко Яна та Якименко Дар`я із списком літератури, яку їм необхідно прочитати влітку з української та зарубіжної літератур.

IF

Завідувач бібліотеки Світлана Батюк допомогла дівчаткам підібрати необхідні книжки, а бібліотекар Ольга Соломонюк провела огляд книжок із виставки «Новинки для розумної дитинки », що розгорнута у «Казкограді». Дівчатка із цікавістю розглядали книжки, а потім Діана взяла яскраву книжку Наталки Поклад «На веселій вулиці», а Дарія уподобала книжку Ніни Найдич «Музичні казки», які вони з цікавістю розглядали, а Ольга Вікторівна запропонувала трішки почитати вголос аби показати свою майстерність правильного та виразного читання. П’ятикласниці погодилися. Першою читала Діана поезії Наталки Поклад. Дівчинка показала вправність та виразність читання поетичних творів, а потім казку «Про маленького Страха» прочитала Дар`я. Яна ж вирішила згадати «дитинство» і «по дорослому» з вчительськими манерами прочитала книжку Юлії Ференцової «Рахівничка для малят».
Читайлики уважно слухали одна одну, реагуючи на зміст почутого то тихеньким сміхом, то серйозним переживанням, то зосередженою увагою. Дівчатка зізналися, що дуже люблять читати, і це хобі зміцнює їхню дружбу.
Таке цікаве і щире спілкування працівників бібліотеки із п’ятикласницями завершилося побажанням гарних і цікавих літніх канікул для останніх та подарунком фірмових закладинок для книжок і запрошенням частіше приходити у прекрасний храм книжок – бібліотеку сімейного читання імені Садріддіна Айні.