Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

19 травня в читальній залі бібліотеки імені Джамбула для учнів ЗНЗ № 262 відбулися літературні читання «Таємниця Франкової величі», що присвячені 160-річчю від дня народження Івана Франка.

DSCN1752

Мета зустрічі – виховання у школярів любові до рідної землі на прикладі життя і творчості визначного поета і письменника, якого ще за життя називали «галицьким Шевченком», «великим Каменярем», «українським Мойсеєм», громадського діяча, людини універсальної обдарованості та титанічної працьовитості, мислителя європейського рівня, великого патріота – Івана Яковича Франка.
Вступним словом «Хто він, Іван Франко?» читання відкрила завідувач бібліотеки Тетяна Маркевич. З повідомленням «Київ у житті і творчості Івана Франка» виступила кандидат філологічних наук, завідувач науково-дослідницьким відділом музею «Іван Франко і Київ» в музеї видатних діячів української культури Лариса Каневська. У рубриці «Мій Франко» прозвучали поезії Івана Франка у виконанні учнів ЗНЗ № 262. Працівники бібліотеки підготували перегляд літератури про життя і творчість Івана Франка «Через терни до зірок».ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: