vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

19 травня в читальній залі бібліотеки імені Джамбула для учнів ЗНЗ № 262 відбулися літературні читання «Таємниця Франкової величі», що присвячені 160-річчю від дня народження Івана Франка.

DSCN1752

Мета зустрічі – виховання у школярів любові до рідної землі на прикладі життя і творчості визначного поета і письменника, якого ще за життя називали «галицьким Шевченком», «великим Каменярем», «українським Мойсеєм», громадського діяча, людини універсальної обдарованості та титанічної працьовитості, мислителя європейського рівня, великого патріота – Івана Яковича Франка.
Вступним словом «Хто він, Іван Франко?» читання відкрила завідувач бібліотеки Тетяна Маркевич. З повідомленням «Київ у житті і творчості Івана Франка» виступила кандидат філологічних наук, завідувач науково-дослідницьким відділом музею «Іван Франко і Київ» в музеї видатних діячів української культури Лариса Каневська. У рубриці «Мій Франко» прозвучали поезії Івана Франка у виконанні учнів ЗНЗ № 262. Працівники бібліотеки підготували перегляд літератури про життя і творчість Івана Франка «Через терни до зірок».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: