vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

100 років тому, 28 травня 1916 року, перестало битись серце Івана Яковича Франка – людини, яку називають «Академією в одній особі». 18 травня читачі центральної районної бібліотеки імені Івана Франка вшанували пам’ять велета української літератури вечором-елегією «Пісне моя, серця відрадо!».

IMG_2452


Художня спадщина Івана Франка – різноманітна і багата. Це філософські поеми й ліричні твори, алегоричні казки і сповнені життєвої правди повісті та драми. Вони є невичерпним джерелом натхнення для композиторів, стали літературною основою музичних творів найрізноманітніших жанрів і форм. На тексти І. Франка написано багато романсів, пісень, хорів. З героями письменниками зустрічаємось не лише на сторінках його книжок: багато з них дістало друге життя в операх, балетах, кантато-ораторіальних творах. З такими музичними творами учасники заходу познайомились під час концерту. Молоді виконавці – студенти Київського музичного інституту імені Глієра – виконували відомі пісні на слова Івана Яковича Франка. Звучали народні пісні, які збирав, видавав, досліджував й популяризував письменник, а в обробці відомих українських композиторів вони стали популярними. Всі вокальні номери, поетичні твори, що звучали в концерті представляла та розповідала про них викладач інституту Ірина Вежневець.
Провідний бібліотекар Світлана Меренкова презентувала перегляд літератури «Кожна пісня моя – віку мого день», який розкрив музичний світ
Великого Каменяра,та ознайомила з книгами, представленими на перегляді
літератури «Лауреати літературної премії імені Івана Франка».
Завідувач відділу обслуговування бібліотеки Валентина Никитович запросила усіх до перегляду оновленої експозиції меморіальної кімнати «Вічно наш Франко».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: