Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

28 квітня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провела семінар на тему: «Запобігання нелегальної трудової міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Семiнар_28_квiтня_2016_006


«Актуальність проблеми полягає в тому, що останніми десятиліттями географічне положення України почали активно використовувати з метою нелегальної міграції, транспортування мігрантів та торгівлі людьми. Зараз у світі нараховується близько 150 млн. мігрантів. Перше місце згідно з цього показника займає Європа – 56 млн. осіб. Якщо 1990 року у світі нараховувалось близько 3,5 млн. біженців, то на початку нового тисячоліття їх число збільшилось майже в десять разів», – так розпочала розмову з слухачами семінару фахівець соціальної роботи ГО «Ла Страда – УКраїна» Тетяна Клименко. Засилля нелегальних іммігрантів є викликом безпеці, як реальної так і потенційної: індивідуальної, фізичної , економічної та соціальної. Механізми ефективної протидії нелегальної міграції та запобігання її негативних впливів остаточно не визначено. В Україні також нелегально використовують працю дітей. Правозахисники наполягають, що батьки та й школярі повинні знати про те, як законодавство регулює можливість праці дітей, як держава сприяє працевлаштуванню неповнолітніх навіть під час літніх канікул. Для цього треба батькам обов’язково ходити з дітьми до потенційних працедавців , а в разі виникнення проблем дзвонити на «гарячу лінію» міжнародного правозахисного центру «Ла Страда – Україна» з питань захисту прав дитини (0800 500 335 або 386 для дзвінків з мобільного). Органи державної влади повинні створювати всі належні умови для легального працевлаштування підлітків, зокрема, і для благоустрою міста.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: