vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

28 квітня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провела семінар на тему: «Запобігання нелегальної трудової міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Семiнар_28_квiтня_2016_006


«Актуальність проблеми полягає в тому, що останніми десятиліттями географічне положення України почали активно використовувати з метою нелегальної міграції, транспортування мігрантів та торгівлі людьми. Зараз у світі нараховується близько 150 млн. мігрантів. Перше місце згідно з цього показника займає Європа – 56 млн. осіб. Якщо 1990 року у світі нараховувалось близько 3,5 млн. біженців, то на початку нового тисячоліття їх число збільшилось майже в десять разів», – так розпочала розмову з слухачами семінару фахівець соціальної роботи ГО «Ла Страда – УКраїна» Тетяна Клименко. Засилля нелегальних іммігрантів є викликом безпеці, як реальної так і потенційної: індивідуальної, фізичної , економічної та соціальної. Механізми ефективної протидії нелегальної міграції та запобігання її негативних впливів остаточно не визначено. В Україні також нелегально використовують працю дітей. Правозахисники наполягають, що батьки та й школярі повинні знати про те, як законодавство регулює можливість праці дітей, як держава сприяє працевлаштуванню неповнолітніх навіть під час літніх канікул. Для цього треба батькам обов’язково ходити з дітьми до потенційних працедавців , а в разі виникнення проблем дзвонити на «гарячу лінію» міжнародного правозахисного центру «Ла Страда – Україна» з питань захисту прав дитини (0800 500 335 або 386 для дзвінків з мобільного). Органи державної влади повинні створювати всі належні умови для легального працевлаштування підлітків, зокрема, і для благоустрою міста.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: