vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Весільні обряди українського народу дуже різноманітні. У традиційному весіллі обряди поєднувалися з драматичним дійством, музикою, іграми. В різних місцевостях України весілля мало свої відмінності, але основні елементи дійства були однаковими. У бібліотеці імені Андрія Головка відбулася народознавча година «Українське народне весілля» з циклу народознавчих студій «Як звичай велить».

width="300"


До бібліотеки завітали учні 10 класу ЗНЗ № 6. Розмова почалася з огляду весільних костюмів різних місцевостей України. Розповідь ілюструвалася переглядом етнографічної літератури та фотодокументів фольклорно-етнографічної виставки «На яснім рушникові зійшлися дві долі…». Також був представлений макет автентичного жіночого весільного вбрання з прикрасами та головним убором молодої. Протягом розповіді про весільну обрядовість учні переглядали відеоматеріали, слухали аудіозаписи весільних пісень.
Старшокласники вступали в бесіду, ділилися власними спостереженнями, але разом з тим отримали багато нової інформації про звичаї і традиції українців, що сприяє патріотичному вихованню і підтримує спадкоємність поколінь.
Народознавчу годину, яка зацікавила школярів, провела бібліограф Олена Бірючева, з оглядом літератури «Родинні традиції – надбання поколінь» виступила бібліотекар Світлана Устілко.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: