Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Вечір-присвяту до 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні “День Перемоги славний у віках” проведено в бібліотеці Дружби народів разом з Територіальним центром соціального обслуговування Подільського району міста Києва для жителів місцевої громади.

SAM_1505

«Традиційно, 9 травня, ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 років. Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу». – про це розповідали ведучі вечора: культорганізатор територіального центру Олександра Нікуліна і завідуюча бібліотекою Соколова Ірина. Вони зачитали листи з фронту, які писали бійці своїм рідним та близьким, ансамбль «Надія» під керівництвом Віктора Кукояшного, що діє при центрі соціального обслуговування, виконував пісні часів війни, учасники заходу читали вірші.
Хвилиною мовчання під тривожний звук метронома присутні вшанували пам’ять загиблих у тій страшній війні.
Наприкінці вечора-присвяти бібліотекар Роза Слободенюк презентувала гостям виставку-пам’ять «Роки війни – століття пам’яті», яка була гарним доповненням заходу.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: