vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

День Перемоги – це свято, яке об’єднує всі покоління, свято пам’яті. Про книги, які пройшли шляхами війни, для учнів 5-А класу 93 СШ, під час лекції «Книга, обпалена війною» розповіла старший науковий співробітник музею Книги та друкарства України – Лариса Коренда.

DSCN6911

Друга світова війна – наймасштабніша й найтрагічніша сторінка в історії людства, яка залишила незгладимий слід в історії нашої країни. Це повною мірою відноситься і до історії книговидавництва, яке пережило великі зміни в часи військового лихоліття. В екстремальних умовах війни духовне життя країни тривало, культура розвивалася, книги видавалися, але війна владно затребувала видань нового змісту і напрямку, які б відповідали інтересам захисту Батьківщини, могутньому заклику “Все для фронту”, які виховували почуття патріотизму і любові до країни, були сильною зброєю в боротьбі проти навали загарбників. В 1941 році українські видавництва були евакуйовані в східні регіони Росії. В цей час активізувався випуск книжок і часописів українською мовою. У період з червня 1941 по січень 1944 років видавництвом АН УРСР, що перебувало у місті Уфі, було видано близько 40 назв книг і брошур з історії України, української культури тощо.
Учасники заходу змогли не лише прослухати цікаву розповідь, а й побачити видання, які надихали наших солдат і давали віру в Перемогу.
Бібліотека імені Юрія Збанацького вітає всіх з настанням свята! Низький уклін, Вам, ветерани.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: